Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Үстүнкү катмарды тазалоочу себет, Ортоңку катмарды тазалоочу себет, Үстүнкү катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Ортоңку катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Үстүнкү катмар модулунун себети, Ортоңку катмар модулунун себети
Эки же үч катмарлуу шайбага орнотулган, ар кандай инжекциялык модулдар, кайра колдонулуучу лабораториялык айнек идиштер, керамика, пластмасса, дат баспас болот ж.б.у.с. салынган.
| Материал | 316LS дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кыймыл-аракет ролики | Алты |
| Позицияны жөнгө салуучу | Эки |
| Себетти тааныгыч | Бир |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
Орнотулган айланма чачыраткыч
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
Эки тарабында дат баспас болоттон жасалган жол көрсөткүч
Суу кирүүчү тешикти тез тыгып, камеранын жетектөөчүсүнүн арткы жагынан ар бир инжекциялык модулга сууну жууп салыңыз
Таза кең ооздуу бөтөлкөлөр үчүн колдонулган себеттерди салса болот
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 183 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 535 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 552 мм |
| Таза салмагы | 3,5 кг |


Ханчжоу Сипинчже Биологиялык Технологиялар Ко., ЖЧКсы
XPZ - Кытайдын Чжэцзян провинциясынын Ханчжоу шаарында жайгашкан лабораториялык айнек идиш жуугуч машиналардын алдыңкы өндүрүүчүсү. XPZ биофармацевтика, медициналык саламаттыкты сактоо, сапатты текшерүү, тамак-ашты көзөмөлдөө жана нефть химиясы тармагында колдонулган автоматтык айнек идиш жуугуч машиналарды изилдөө, өндүрүү жана сатуу боюнча адистешкен.
XPZ ар кандай тазалоо көйгөйлөрүн чечүүгө жардам берүүгө умтулат. Биз Кытайдын инспекциялык органдарына жана химиялык ишканаларга негизги жеткирүүчүбүз, ошол эле учурда XPZ бренди Индия, Улуу Британия, Орусия, Түштүк Корея, Уганда, Филиппиндер сыяктуу көптөгөн башка өлкөлөргө жайылды. XPZ продукт тандоо, орнотуу жана иштетүү боюнча окутуу ж.б. сыяктуу жекелештирилген суроо-талапка негизделген интеграцияланган чечимдерди сунуштайт.
Узак мөөнөттүү достугубузду сактоо үчүн, биз жогорку сапаттагы жана эң сонун тейлөө менен инновациялык өнүмдөрдү камсыз кылуу үчүн көбүрөөк ишкана артыкчылыктарын топтойбуз.
Көргөзмө

