1-учур
Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Төмөнкү катмарды тазалоочу себет, Төмөнкү катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Төмөнкү катмар модулунун себети
Бир, эки же үч катмарлуу шайбага орнотулган, ар кандай инжекциялык модулдар, кайра колдонулуучу лабораториялык айнек идиштер, керамика, пластмасса, дат баспас болот ж.б.у.с. салынган.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кыймыл-аракет ролики | Сегиз |
| Позицияны жөнгө салуучу | Эки |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
Торчо табакчасын жүктөө үчүн эки катмарга бөлүнгөн
Орнотулган айланма чачыраткыч
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 230 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 528 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 584 мм |
| Таза салмагы | 5,6 кг |
Сертификациялоо
XPZ компаниясы
Ханчжоу Сипинчже Биологиялык Технологиялар Ко., ЖЧКсы
XPZ - Кытайдын Чжэцзян провинциясынын Ханчжоу шаарында жайгашкан лабораториялык айнек идиш жуугуч машиналардын алдыңкы өндүрүүчүсү. XPZ биофармацевтика, медициналык саламаттыкты сактоо, сапатты текшерүү, тамак-ашты көзөмөлдөө жана нефть химиясы тармагында колдонулган автоматтык айнек идиш жуугуч машиналарды изилдөө, өндүрүү жана сатуу боюнча адистешкен.
XPZ ар кандай тазалоо көйгөйлөрүн чечүүгө жардам берүүгө умтулат. Биз Кытайдын инспекциялык органдарына жана химиялык ишканаларга негизги жеткирүүчүбүз, ошол эле учурда XPZ бренди Индия, Улуу Британия, Орусия, Түштүк Корея, Уганда, Филиппиндер сыяктуу көптөгөн башка өлкөлөргө жайылды. XPZ продукт тандоо, орнотуу жана иштетүү боюнча окутуу ж.б. сыяктуу жекелештирилген суроо-талапка негизделген интеграцияланган чечимдерди сунуштайт.
Узак мөөнөттүү достугубузду сактоо үчүн, биз жогорку сапаттагы жана эң сонун тейлөө менен инновациялык өнүмдөрдү камсыз кылуу үчүн көбүрөөк ишкана артыкчылыктарын топтойбуз.
XPZ заводу

Көргөзмө

