1-учур
Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Төмөнкү катмарды тазалоочу себет, Төмөнкү катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Төмөнкү катмар модулунун себети
Бир, эки же үч катмарлуу шайбага орнотулган, ар кандай инжекциялык модулдар, кайра колдонулуучу лабораториялык айнек идиштер, керамика, пластмасса, дат баспас болот ж.б.у.с. салынган.
| Материал | 316LS дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кыймыл-аракет ролики | Сегиз |
| Позицияны жөнгө салуучу | Эки |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
Тазалоочу машинанын астыңкы бөлүгүнө жүктөңүз
Ар кандай торчо лотокторду жана ар кандай себет салгычтарды алып жүрүңүз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 83 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 531 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 560 мм |
| Таза салмагы | 2 кг |

XPZ - Кытайдын Чжэцзян провинциясынын Ханчжоу шаарында жайгашкан лабораториялык айнек идиш жуугуч машиналардын алдыңкы өндүрүүчүсү. XPZ биофармацевтика, медициналык саламаттыкты сактоо, сапатты текшерүү, тамак-ашты көзөмөлдөө жана нефть химиясы тармагында колдонулган автоматтык айнек идиш жуугуч машиналарды изилдөө, өндүрүү жана сатуу боюнча адистешкен.
XPZ ар кандай тазалоо көйгөйлөрүн чечүүгө жардам берүүгө умтулат. Биз Кытайдын инспекциялык органдарына жана химиялык ишканаларга негизги жеткирүүчүбүз, ошол эле учурда XPZ бренди Индия, Улуу Британия, Орусия, Түштүк Корея, Уганда, Филиппиндер сыяктуу көптөгөн башка өлкөлөргө жайылды. XPZ продукт тандоо, орнотуу жана иштетүү боюнча окутуу ж.б. сыяктуу жекелештирилген суроо-талапка негизделген интеграцияланган чечимдерди сунуштайт.
Көргөзмө
