Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциясыз тазалоочу себет
Кең оозу бар идиштерге, өлчөөчү чөйчөктөргө ж.б. ылайыктуу
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кичинекей пружиналуу кыскычтар | 18 |
| Бою | 105 мм |
| Аралык | 60 мм |
| Чоң пружиналуу кыскычтар | 10 |
| Бою | 175 мм |
| Аралык | 60 мм |
Себет модулу
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 186 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 220 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 445 мм |
| Таза салмагы | kg |