Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциясыз тазалоочу себет
Кең оозу бар идиштерге, өлчөөчү чөйчөктөргө ж.б. ылайыктуу
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кичинекей пружиналуу кыскычтар | 26 |
| Бою | 105 мм |
| Аралык | 60 мм |
Себет модулу
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 116 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 220 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 410 мм |
| Таза салмагы | kg |