Rising-F1
Тазалоочу себет, Себет текчеси, Модуль себети,
Кош катмарлуу түзүлүш, инъекциялык себеттин текче модулуна жана инъекциясыз себеттин текче модулуна ылайыктуу
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Себетти тааныгыч | Бир |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Жүктөлүүчү модулдардын саны | Эки катмар |
| Бир катмарлуу модулдардын саны | Эки |
Модуль туташтыргычы бар себет текчеси
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
Дат баспас болоттон жасалган эки жол көрсөткүчкө орнотулган
Суу кирүүчү тешикти тез тыгып, камеранын жетектөөчүсүнүн арткы жагынан ар бир инжекциялык модулга сууну жууп салыңыз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 609 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 619 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 790 мм |
| Таза салмагы | kg |