1-учур
Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Төмөнкү катмарды тазалоочу себет, Төмөнкү катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Төмөнкү катмар модулунун себети
Бир, эки же үч катмарлуу шайбага орнотулган, ар кандай инжекциялык модулдар, кайра колдонулуучу лабораториялык айнек идиштер, керамика, пластмасса, дат баспас болот ж.б.у.с. салынган.
| Материал | 316LS дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кыймыл-аракет ролики | Сегиз |
| Позицияны жөнгө салуучу | Эки |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
Тазалоочу машинанын астыңкы бөлүгүнө жүктөңүз
Ар кандай торчо лотокторду жана ар кандай себет салгычтарды алып жүрүңүз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 79 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 529 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 546 мм |
| Таза салмагы | 2 кг |