Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Үстүнкү катмарды тазалоочу себет, Ортоңку катмарды тазалоочу себет, Үстүнкү катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Ортоңку катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Үстүнкү катмар модулунун себети, Ортоңку катмар модулунун себети
Эки же үч катмарлуу шайбага орнотулган, ар кандай инжекциялык модулдар, кайра колдонулуучу лабораториялык айнек идиштер, керамика, пластмасса, дат баспас болот ж.б.у.с. салынган.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кыймыл-аракет ролики | Алты |
| Позицияны жөнгө салуучу | Эки |
| Себетти тааныгыч | Бир |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
Модуль туташтыргычы бар себет текчеси
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
Эки тарабында дат баспас болоттон жасалган жол көрсөткүч
Суу кирүүчү тешикти тез тыгып, камеранын жетектөөчүсүнүн арткы жагынан ар бир инжекциялык модулга сууну жууп салыңыз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 140 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 536 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 562 мм |
| Таза салмагы | 3,35 кг |