Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
28 даана пипетка, 28 даана үлгү флакондору жана 9 даана эрленмейер колбасын, колбаны, көлөмдүү колбаны ж.б. тазалай алат
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Инъекциялык форсунка | ф 2,5 ммхЖ110мм ф 4 ммхЖ160мм ф 6 ммхЖ220мм |
| Насостордун саны | 65 даана |
| Пипеткалар үчүн отургучтар | 28 даана |
| Крест кармагыч | 28 даана |
| Кардарлардын саны | 9 даана |
| Пружина бөлүктөрүн жайгаштыруу | 9 даана |
| Кармоочу каптоо | PA |
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 265 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 190 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 493 мм |
| Таза салмагы | 3 кг |