Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
Интегралдык модулда 28 пипетка, 8 даана эрленмейер колбасы/колба/көлөмдүү колба/өлчөөчү цилиндр ж.б. бар.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Инъекциялык форсунка | ф6ммxБ220мм |
| Насостордун саны | 36 даана |
| Пипеткалар үчүн отургучтар | 28 даана |
| Крест кармагыч | 8 даана |
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 255 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 190 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 493 мм |
| Таза салмагы | kg |