Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
56 даана пипеткаларды, 56 даана центрифуга түтүкчөлөрүн, пробиркаларды, үстүнкү бош бөтөлкөнү ж.б. көтөрө алат
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Инъекциялык форсунка | ф2.5ммxH110мм |
| Насостордун саны | 112 даана |
| Пипеткалар үчүн отургучтар | 56 даана |
| Крест кармагыч | 56 даана |
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 190 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 190 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 494 мм |
| Таза салмагы | kg |