Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
Пипеткаларды тазалоо үчүн колдонулат.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Насостордун саны | 119 даана |
| Раманын бийиктиги | 150 мм |
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 189 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 190 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 485 мм |
| Таза салмагы | 4,15 кг |