1-учур
Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
Лабораториялык айнек идиштерди, мисалы, эрленмейер колбасын, үч бурчтуу колбаны, тегерек түбүндөгү колбаны, жалпак түбүндөгү колбаны, көлөмдүк колбаны, өлчөөчү цилиндрди тазалоо үчүн колдонулат.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Инъекциялык форсунка | ф2.5ммxH110мм |
| Насостордун саны | 36 даана |
| Крест кармагыч | 36 даана |
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 114 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 204 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 511 мм |
| Таза салмагы | 3,5 кг |