1-учур
Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
Лабораториялык айнек идиштерди, мисалы, эрленмейер колбасын, үч бурчтуу колбаны, тегерек түбүндөгү колбаны, жалпак түбүндөгү колбаны, көлөмдүк колбаны, өлчөөчү цилиндрди тазалоо үчүн колдонулат.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Инъекциялык форсунка | ф 2,5 ммxH110мм; ф 4 ммхЖ160мм; ф6xmmH220mm |
| Насостордун саны | 21 даана |
| Кардарлардын саны | 14 даана |
| Пружина бөлүктөрүн жайгаштыруу | 14 даана |
| Кармоочу каптоо | PA |
| Крест кармагыч | 7 даана |
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 253 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 192 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 488 мм |
| Таза салмагы | 2,45 кг |