Rising-F1
Инъекциялык тазалоочу себет, Инъекциялык тазалоочу себеттин текчеси, Инъекциялык модуль
Лабораториялык айнек идиштерди, мисалы, эрленмейер колбасын, үч бурчтуу колбаны, тегерек түбүндөгү колбаны, жалпак түбүндөгү колбаны, көлөмдүк колбаны, өлчөөчү цилиндрди тазалоо үчүн колдонулат.
| Материал | 316L дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
| Инъекциялык форсунка | ф6ммxБ220мм |
| Насостордун саны | 15 даана |
| Кардарлардын саны | 15 даана |
| Пружина бөлүктөрүн жайгаштыруу | 15 даана |
| Кармоочу каптоо | PA |
500-1000 мл жука моюн кан тамырларын батыра алат
Туташтыруу порту бар инъекциялык модуль тазалоочу себеттин текчеси
Модуль себеттин сол жана оң жагына жүктөңүз
Тез сайгычтын кириш тешиги, модулдун себеттеги таза сууну ар бир инжекциялык модулдун соплосуна куюңуз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 250 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 558 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 352 мм |
| Таза салмагы | kg |