тазалоо ишин кубанычтуу кылат
Стандарттуу айнек идиштерди лабораториялык тазалоо үчүн иштелип чыккан, айнектен, керамикадан, металлдан, пластмассадан ж.б. жасалган идиштерге ылайыктуу (мисалы, көлөмдүү колбалар, үлгү флакондору, Эрленмейер колбалары, колориметриялык түтүктөр, пипеткалар, градуирленген пипеткалар, пробиркалар, Петри чөйчөктөрү, жүрөк формасындагы колбалар, стакандар ж.б.).
—————Flash-F2——————
| Негизги параметр | |
| Иштөө температурасы | 5-40℃ |
| Электрондук кубат | 380В/50Гц |
| Электр зымы | 2м/5х10кв.м. |
| Жылытуу кубаты | 9 кВт/18 кВт |
| Кургатуу күчү | 4 кВт/6 кВт |
| Жалпы кубаттуулук | 13 кВт/24 кВт |
| Сыйымдуулугу | 308л |
| Перисталтикалык насос | 4 даана |
| Программалар | 36 демейки, 100+ ыңгайлаштырылган |
| Кир жуу температурасы | 95℃ чейин |
| RS 232 порту | Кир жуугуч машинадан маалымат берүү үчүн |
| Сенсордук экран | 7 дюймдук түстүү экран |
| Сырткы өлчөмү (бийиктиги/т/туурасы) | 1326*930*750мм |
| Салмак | 200 кг |
| Температура сенсору | PT1000 |
| Интернет байланышы бар | |
| Эшиктеги көрүнүп турган терезе | |
| Чайкоо үчүн өткөрүмдүүлүктү көзөмөлдөө системасы | |
| Таза сууну күчөтүүчү насос бар | |
| Жогорку натыйжалуу буу конденсатору | |
| Кир жуугуч камера 316L дат баспас болоттон жасалган | |
| 304 дат баспас болоттон жасалган тышкы панель | |
Толук автоматтык лабораториялык айнек идиш жуугучтун төрт негизги артыкчылыгы
Эмне үчүн XPZ толук автоматтык лабораториялык айнек идиш жуугуч машинасын тандашыңыз керек?
Көбүрөөк функциялар——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Сертификациялоо:
XPZ толук автоматтык лабораториялык айнек идиш жуугуч машинасы лабораториялык идиштерди кантип тазалайт?
→ Жумушчу каражат катары кран суусу жана таза суу (же жумшартылган суу) колдонулуп, атайын тазалоочу каражат колдонулуп, айланма насос менен иштетилет, тазалоочу суюктук чачыраткыч колду жана чачыраткыч түтүктү айландыруу менен идиштин ичинде жана сыртында 360° түз жуулуп, механикалык жана химиялык күчтөрдүн таасири астында идиштеги калган заттарды сыйрып, эмульсиялап жана ажыратат; Мындан тышкары, тазалоочу суюктукту автоматтык түрдө ысытса болот, андан кийин идиштерди ысык тазалап, дезинфекциялап, тазалоонун жакшыраак натыйжасына жетишсе болот. Эгерде кургатуу функциясы бар модель тандалса, үлгү бөтөлкөнү жуугандан кийин ысык абада кургатса болот, бул өз убагында алынбагандыктан келип чыккан экинчилик булганууну болтурбоо үчүн.(Бул моделде кургатуу камтылган.)
——-Кадимки жуу процедурасы
Алдын ала жуу → 80°Cден төмөн щелочтуу жуучу каражат менен жуу → кислоталуу жуучу каражат менен чайкоо → крандагы суу менен чайкоо → таза суу менен чайкоо → 75°Cден төмөн таза суу менен чайкоо → кургатуу
Көп берилүүчү суроолор
С1: Эмне үчүн XPZди тандаш керек?
Биз кытайлык инспекциялык органдардын жана химиялык ишканалардын негизги жеткирүүчүсүбүз.
Биздин бренд Индия, Улуу Британия, Орусия, Африка жана Европа сыяктуу көптөгөн башка өлкөлөргө жайылды.
Биз продуктуну тандоо, орнотуу жана иштетүү боюнча окутууну камтыган жекече суроо-талапка негизделген интеграцияланган чечимдерди сунуштайбыз.
С2: Кардар кандай жеткирүүнү тандай алат?
Адатта, деңиз, аба аркылуу жөнөтүлөт.
Биз кардарлардын транспорттук муктаждыктарын канааттандыруу үчүн колубуздан келгендин баарын жасайбыз.
Q3: Продукциянын сапатын жана сатуудан кийинки тейлөөнү кантип камсыз кылуу керек?
Бизде CE, ISO сапат сертификаты ж.б. бар.
Бизде эң сонун сатуудан кийинки тейлөө жана сатуудан кийинки инженер бар.
Биздин продукциялардын кепилдик мөөнөтү бар.
С4: КантипweЗаводуңузга онлайн барыңызбы?
Биз абдан колдоо көрсөтөбүз.
Q5: Кардар кандай төлөм ыкмасын тандай алат?
T/T, L/C жана башкалар.