Биздин чечимдер кардарлар тарабынан абдан таанылган жана ишенимдүү жана Кытай үчүн эң жакшы баадагы P-Audio Style 15 дюймдук динамик тетиктери үчүн динамик себет үчүн тынымсыз өзгөрүп турган каржылык жана социалдык талаптарды канааттандырат. Эгер сиз биздин чечимге кызыксаңыз, биз сизге сапаты жана баасы боюнча сюрприз сунуштайбыз.
Биздин чечимдер кардарлар тарабынан абдан таанылган жана ишенимдүү жана тынымсыз өзгөрүп турган каржылык жана социалдык талаптарды канааттандыратКытай PA Frame жана PA динамик тетиктеринин баасыДүйнөлүк экономикалык интеграция xxx тармагына кыйынчылыктарды жана мүмкүнчүлүктөрдү алып келип жаткандыктан, биздин компания командалык ишибизди, сапат биринчи орунда, инновацияны жана өз ара пайданы улантуу менен, кардарларыбызга чын жүрөктөн квалификациялуу чечимдерди, атаандаштыкка жөндөмдүү бааны жана эң сонун тейлөөнү сунуштоого жана досторубуз менен биргеликте тартипти сактоо менен жогорку, тезирээк жана күчтүү рухтун астында жаркын келечекти курууга жетиштүү деңгээлде ишенет.
1-учур
Даңк-2
Аврора-2
Аврора-F2
Жаркылдаган F1
Төмөнкү катмарды тазалоочу себет, Төмөнкү катмарды тазалоочу себеттин текчеси, Төмөнкү катмар модулунун себети,
Бир, эки же үч катмарлуу шайбага орнотулган, ар кандай инжекциялык модулдар, кайра колдонулуучу лабораториялык айнек идиштер, керамика, пластмасса, дат баспас болот ж.б.у.с. салынган.
| Материал | 316LS дат баспас болоттон жасалган |
| Түс | Мат дат баспас болоттон жасалган |
| Кыймыл-аракет ролики | Сегиз |
| Позицияны жөнгө салуучу | Эки |
| Себеттин алкагын түртүү менен тартуу жүрүшү | 550 мм |
| Тез интерфейстин диаметри | 32 мм |
Модуль туташтыргычы бар себет текчеси
Киргизүү жана чыгуучу тешиктерди кол менен түртүү-тартуу тазалоо камерасы
Дат баспас болоттон жасалган эки жол көрсөткүчкө орнотулган
Суу кирүүчү тешикти тез тыгып, камеранын жетектөөчүсүнүн арткы жагынан ар бир инжекциялык модулга сууну жууп салыңыз
| Тышкы өлчөмдөрү, бийиктиги мм | 158 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, туурасы мм | 528 мм |
| Тышкы өлчөмдөрү, тереңдиги мм менен | 566 мм |
| Таза салмагы | 3 кг |